Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFirma EKO-OKNA, czołowy polski producent okien i drzwi PCV poszukuje przedstawiciela na rynku portugalskim.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bogdan Zagrobelny | 2015-10-23 22:21:52
handel, okna i drzwi pcv

Firma zainteresowana wejściem na rynek portugalski poszukuje osób chętnych do podjęcia wspołpracy - przedstawiecieli znających jezyk polski oraz portugalski.

Firma EKO-OKNA, czołowy polski producent okien i drzwi PCV poszukuje przedstawiciela na rynku portugalskim.

 

Firma zainteresowana wejściem na rynek portugalski poszukuje osób chętnych do podjęcia wspołpracy - przedstawiecieli znających jezyk polski oraz portugalski.

 

Informacja o firmie:

 

Początek istnienia firmy to rok 1998. Aktualnie fabryka zlokalizowana jest w Kornicach w gminie Pietrowice Wielkie, w powiecie raciborskim. Swoim zasięgiem firma obejmuje odbiorców z całej Polski i znacznej części Europy. Efektem bardzo dynamicznego rozwoju jest nowoczesny i funkcjonalny kompleks produkcyjno- biurowo- socjalny. Jego serce, to uzbrojona w najnowocześniejszy park maszynowy hala o powierzchni 20 tys. m2. Zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodne poruszanie się pracowników w trudnej przestrzeni produkcyjnej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi światowymi normami, zachowaniem wszelkich wskaźników bezpieczeństwa i efektywności pracy.
Działalność fabryki EKO-OKNA, to produkcja nowoczesnych okien i drzwi z wykorzystaniem profili ALUPLAST i SALAMANDER wykonanych według uznanej niemieckiej technologii. Do produkcji okien firma wykorzystuje okucia MACO oraz GU, które odznaczają się dużą sztywnością i wytrzymałością konstrukcji.

Poszukujemy aktualnie osob chętnych do podjęcia wspołpracy - przedstawieciel - nasz rodak znający jezyk portugalski .

 

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z firmą:Osoba do kontaktu: MICHAL MACIEJEWSKI

Dyrektor handlowy
Tel. +48501044101

E-mail: mmaciejewski@ekookna.pl
www.ekookna.pl

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Autolawety

Najlepsze autolawety na wynajem. Nasza wypożyczalnia autolawet oferuje wynajem lawet i autolawet ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Sardynia wakacje

Wakacje w północnej części Sardynii, to wspaniała okazja, by odwiedzić francuską wyspę Korsykę, ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty - w naszej ofercie znajdziesz kilka tysięcy sztucznych kwiatów. Zapraszamy do na...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert