Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Lizbona na Targach NAUTICAMPO 2016 w Lizbonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bogdan Zagrobelny | 2016-04-29 11:30:16
polskie jachty

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Lizbonie wziął udział w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targach Przemysłu Jachtowego i Sportu NAUTICAMPO, które odbyły się w dniach 8-10 kwietnia 2016 r., na terenach Międzynarodowych Targów Lizbońskich - FIL.

NAUTICAMPO to jedno z największych wydarzeń targowych sektora żeglarstwa i sportu oraz wypoczynku na Półwyspie Iberyjskim. Ekspozycja targów Nauticampo w części poświęconej żeglarstwu obejmowała łodzie żaglowe, łodzie motorowe, silniki, oferty przystani portugalskich, ofert usług turystyki rzecznej, sprzęt do nurkowania oraz do wędkarstwa sportowego.

Celem udziału WPHI była prezentacja na stoisku oferty polskich stoczni i producentów jachtowych jak: BALT-YACHT K.A., Galeon, NORTHMAN, DarekCo, AmigaYacht i KRUGER BOATS. Na ekranie były prezentowane materiały video programu branżowego dot. sektora jachtów dostarczone przez jego promotora - Klaster Polskie Jachty.

Tegoroczna 46. edycja targów była połączona również z Międzynarodowym Salonem Samochodów i Motocykli MOTORCLASSICO. Stoisko WPHI odwiedzili przedstawiciele Centrum Kongresowo-Targowego w Lizbonie w osobach Pani Dyr. Marii João Rocha oraz Dyr. Jorge Oliveira.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Autolawety

Najlepsze autolawety na wynajem. Nasza wypożyczalnia autolawet oferuje wynajem lawet i autolawet ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Sardynia wakacje

Wakacje w północnej części Sardynii, to wspaniała okazja, by odwiedzić francuską wyspę Korsykę, ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty - w naszej ofercie znajdziesz kilka tysięcy sztucznych kwiatów. Zapraszamy do na...
Polska - SZCZECIN 2022-01-21 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert