Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI promuje polskie kabanosy (Tarczyński) i herbatę (Mokate) w ramach forum internacjonalizacji Portugal Exportador 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: B Z | 2016-11-28 15:24:15
traczyński, mokate, portugal exportador

Jednym z punktów programu Portugal Exportador 2016 była degustacja zagranicznych produktów w ramach tzw.” International Tasting” .

W czasie tego wydarzenia WPHI zaprezentował produkty przekazane nam przez firmy Tarczyński (kabanosy) i Mokate (herbata marki Lloyd). Uczestnicy Portugal Exportador biorący udział w degustacji polskich produktów z uznaniem wypowiadali się nt. ich walorów smakowych.

Gościem polskiej degustacji był Prezes Fundacji Portugalskiego Stowarzyszenia Przemysłowego AIP Jorge Rocha Matos, który zachwycił się smakiem kabanosów firmy Tarczyński.

Ponadto stoisko polskie odwiedził Sekretarz Generalny Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej Wojciech Baczyński.

Ekipę promującą polskie produkty stanowili: Pani Anna Piękosz, I sekretarz Ambasady RP, Pani Danuta Kondek, doradca Konsula Honorowego z Porto i Bogdan Zagrobelny, Kierownik WPHI Ambasady RP w Lizbonie.