Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKosmetyki Dr Irena Eris są już dostępne na rynku portugalskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: B Z | 2017-02-10 14:44:07
dr irena eris, tutinatura

W dniu 06.02.2017 r. odbyła się inauguracja na rynku portugalskim marki PROSYSTEM, profesjonalnej linii kosmetyków firmy Dr Irena Eris.

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone w oparciu o innowacyjne receptury, opracowane na podstawie odkryć naukowych i najbardziej zaawansowanych technologii, co zapewniło kosmetykom wysoką renomę na rynkach światowych.


Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris we współpracy z profesjonalistami z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris i sieci ekskluzywnych hoteli i spa od lat promują holistyczne podejście, unikalne w skali światowej w zakresie opieki zdrowotnej i piękna.
Marka PROSYSTEM jest reprezentowana w Portugalii przez firmę dystrybutorską Paula Santos Lda., Tutinatura Profesjonalne Kosmetyki (www.tutinatura.pt), która gwarantuje dostęp do rynku kosmetycznego na terytorium Portugalii kontynentalnej oraz Regionów Autonomicznych.