Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI na Expocosmetica 2017 z 11 polskimi firmami

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRPiT | 2017-10-12 22:19:14
expocosmetica 2017

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Estetyki i Fryzjerstwa EXPOCOSMÉTICA 2017, które odbyły się w dniach 22-24 kwietnia 2017 r. w Porto na terenie Międzynarodowych Targów EXPONOR na stoisku WPHI uczestniczyło 11 polskich firm.

 EXPOCOSMÉTICA to największe targi branży kosmetycznej nie tylko w Portugalii, jak również na Półwyspie Iberyjskim. Targi gromadzą, poza wystawcami portugalskimi, firmy z Hiszpanii, Włoch, Niemiec i Brazylii, w tym są również przedstawiciele znanych międzynarodowych marek kosmetycznych.

Na stoisku WPHI swoją ofertę zaprezentowały następujące polskie firmy: Ados, BingoSpa, BluxCosmetics, Happymore, Herla, Euphora, Floslek, Nacomi, Organique, Sayen, i V. Laboratories. Celem organizacji stoiska Wydziału na targach EXPOCOSMÉTICA 2017 była wszechstronna prezentacja oferty polskiej branży kosmetycznej, a także stworzenie polskim firmom możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami zarówno z Portugalii, jak i innych krajów.

Obecni na stoisku przedstawiciele polskich firm odbyli wiele spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami portugalskimi zainteresowanymi dystrybucją bądź reprezentowaniem polskich marek na rynku portugalskim oraz krajów luzofońskich.

Oprócz stoiska WPHI, własne stoiska na targach Expocosmética 2017 miały inne polskie firmy, m.in.: Bielenda i Evershine. Ponadto na stoisku portugalskiego dystrybutora - firmy Ivaxane - były prezentowane i sprzedawane kosmetyki polskiej firmy Miraculum i Delia.

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Klasyfikacja clean room

Podejmiemy współpracę z osobą gotową w przygotowaniu przewodnika (whitepaper) na temat metodyki k...
Polska - POZNAŃ 2020-08-10 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Kosmetyki Zobacz ofertę

Eastchem Sp. z o.o. Zawiercie - Węglan potasu K2CO3 Trójpolifosforan sodu STPP Na5P3O10 Siarczan ...

Firma Eastchem Sp. z o. o. powstała w 2004r. w Zawierciu, spółka Eastchem jest bezpośrednim impor...
Polska - Zawiercie (miasto) 2017-09-26 Dodał: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja metali nieżelaznych, Produkcja metali żelaznych, Produkcja i przetwórstwo metali, Biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert