Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI na Expocosmetica 2017 z 11 polskimi firmami

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRPiT | 2017-10-12 22:19:14
expocosmetica 2017

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Estetyki i Fryzjerstwa EXPOCOSMÉTICA 2017, które odbyły się w dniach 22-24 kwietnia 2017 r. w Porto na terenie Międzynarodowych Targów EXPONOR na stoisku WPHI uczestniczyło 11 polskich firm.

 EXPOCOSMÉTICA to największe targi branży kosmetycznej nie tylko w Portugalii, jak również na Półwyspie Iberyjskim. Targi gromadzą, poza wystawcami portugalskimi, firmy z Hiszpanii, Włoch, Niemiec i Brazylii, w tym są również przedstawiciele znanych międzynarodowych marek kosmetycznych.

Na stoisku WPHI swoją ofertę zaprezentowały następujące polskie firmy: Ados, BingoSpa, BluxCosmetics, Happymore, Herla, Euphora, Floslek, Nacomi, Organique, Sayen, i V. Laboratories. Celem organizacji stoiska Wydziału na targach EXPOCOSMÉTICA 2017 była wszechstronna prezentacja oferty polskiej branży kosmetycznej, a także stworzenie polskim firmom możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami zarówno z Portugalii, jak i innych krajów.

Obecni na stoisku przedstawiciele polskich firm odbyli wiele spotkań i rozmów z potencjalnymi partnerami portugalskimi zainteresowanymi dystrybucją bądź reprezentowaniem polskich marek na rynku portugalskim oraz krajów luzofońskich.

Oprócz stoiska WPHI, własne stoiska na targach Expocosmética 2017 miały inne polskie firmy, m.in.: Bielenda i Evershine. Ponadto na stoisku portugalskiego dystrybutora - firmy Ivaxane - były prezentowane i sprzedawane kosmetyki polskiej firmy Miraculum i Delia.

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sklep z kosmetykami naturalnymi

Kufereknatury.pl to naturalne kosmetyki z całego świata. Sklep z eko kosmetykami to miejsce, w kt...
Polska - Łódź 2021-06-10 Dodał: Maja Majakowska Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert