Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko polskie na najwiekszych targach żywnościowych na Półwyspie Iberyjskim ALIMENTARIAHOREXPO 2017, Lizbona 4-6 czerwca 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRPiT | 2017-10-12 21:59:23
alimentaria, polska

Dzięki współpracy z PARP WPHI Ambasady RP w Lizbonie przygotował misję 9 firm polskich na Międzynarodowe Targi Żywności ALIMENTARIA&HOREXPO LISBOA 2017, co pozwoliło zaprezentować na stoisku WPHI szeroką ofertę produktów żywnościowych, w tym szczególnie innowacyjnych produktów zdrowej żywności.

Na stoisku o powierzchni 36 m2 WPHI gościł przedstawicieli takich jak: Consuma (dodatki dla przemysłu gastronomicznego), Magic Brands (napoje niegazowane dla dzieci), Diet-food (zdrowa żywność), MicroFood (przekąski z suszonych owoców), Jabex (dodatki do produkcji wyrobów cukierniczych), EkaMedica (soki wielofunkcyjne), Speed Trade (wata cukrowa i napoje dla dzieci), Borowski&Borowski (dystrybucja produktów żywnościowych) oraz Hasborg (maszyny do wypieku wyrobów cukierniczych).

Ponadto Wydział przygotował ekspozycję produktów dla 4 innych firm, które nie były reprezentowane przez swoich przedstawicieli na stoisku, w tym: Mieszko (produkty cukiernicze), MP Trade (makarony), Chocomoco (wyroby cukiernicze) i Stena Polska (paluszki).

Przedstawiciele polskich firm odbyli wiele rozmów w ramach spotkań B2B, w tym także spotkania z międzynarodowymi kupcami, których organizatorzy targów Alimentaria zaprosili do Lizbony w ramach programu Hosted Buyers, w tym z takich krajów jak Bahrajn, USA, Brazylia, Hiszpania, Francja, Włochy, itp.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Wentylacja pomieszczeń czystych – usługi pomiarowe

Nawiążemy współpracę z firmami projektującymi systemy wentylacji w pomieszczeniach czystych (Clea...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert